| AL152 a întrebat:

Ce parere aveti despre iPhone 4, in legatura cu ecranul, am vazut tot felul de poze cu iPhone care se vand cu ecranul spart, am vazut cativa oameni care aveau cu ecranul spart, chiar asa de sensibile sunt? se merita sa imi achizitionez unul?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

El are si pro si conttra insa pierde teren fiind un single core iar la aceiasi bani chiar mai ieftin iei un s3, insa stiu ca iphonurile sunt rezistente, in opinia mea merge super, chiar azi ma jucai putin pe un 4. daca nu te intereseaza tehnologie de top merita daca nu, ia altceva

3 răspunsuri:
| AlekSTV a răspuns:

Hmmm....La pretul lui gasesc un telefon chinezesc cu specuri mai mari...Si da, daca il scapi jos se sparge sticla de pe el.Bafta!

| Niiiicu a răspuns (pentru AlekSTV):

Se sparge sticla si atat, ca touchul merge

Răspuns utilizator avertizat