| Mateiciuc_Josh_1998 a întrebat:

Buna ce parere aveti despre s4 fake, 1 adica mai bun decat n Nokia lumia 610 2 as vrea mai multe date despre s4 fake [ce android,ce procesor, etc], 3 care ati mai avut vo placut telefonul?

3 răspunsuri:
| Mahalean_Denis_1991 a răspuns:

S4 fake nu e android e o forma mai ciudata dintre android si alt s. de operare a avut un coleg e destul de pf da e ok

| AlexL28 a răspuns:

Omule, depinde ce fake e, nu exista doar unul, sunt mai multe firme no name din china care fac fake-uri, dar in general nu se merita

| Mateiciuc_Josh_1998 explică:

S4 reproducere identic cu originalu, el o spus ca merge toate aplicatiile, e bun