| Adryana2503 a întrebat:

Buna,ce parere aveti despre smartphone.ul Akai quadra gw5009?

Răspuns Câştigător
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, este un telefon destul de bun pentru 4 milioane http://www.altex.ro/smartphone-akai-quadra-gw5009-5-8mp-quad-core-black

Uite, un review facut de o persoana care a achizitionat acest telefon
"Pro:
am acest telefon de o luna.si sunt multumit de el.
este un telefon cu o performanta generala excelenta.multitasking fara probleme.la jocuri merge fara lag la setarile maxime
(world of tanks blitz, shadow fight 2, asphalt 8, gt racing 2, dead trigger 1 si 2
, nova 3, hungry shark evolution).
nu are probleme de conectivitate(3g,bluetooth etc).
bateria tine cam putin-2 zile in stand-by
-2 ore de world of tanks
-3 ore dead trigger
-3.5-4.5 ore film

Contra:
telefonul este firav.asa ca recomand sa i luati o husa cat de curand.nu am gasit huse pentru el dar merge si un universala.

Altele:
camera de 8 mp face poze bune, dar iti trebuie si o lumina buna.blitzul e cam slabut.
camera frontala nu prezinta probleme. -George Scanteie-" site-ul http://www.pcgarage.ro/smartphone/akai/quadra-gw5009-dual-sim-black/

2 răspunsuri:
| Adryana2503 explică:

Nu stiu...da.mi o idee ca nici nu stiu ce telefon sa-mi iau

| Adryana2503 explică:

Mai am o problema nu gasesc husa.