| Me27 a întrebat:

Ce parere aveti despre Sony xperia J?

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Am vazut acest telefon si pot spune ca este destul de bun in primul rand datorita sistemului de operare ( Android 4.0.4 care merge pana la 4.1),are un procesor bun ( iti poate rula jocuri, aplicatii destul de tari), camera este foarte buna ( doar este pusa pe un telefon Sony) pentru ca cei de la Sony mereu au avut telefoane care se pricep la multimedia foarte bine ( tot ce priveste ecranul, camera si partea audio) si pentru ca are un design foarte frumos.

Sper ca te-am ajutat big grin

2 răspunsuri:
| Nolifenodeath a răspuns:

Pai memorie interna 4 Gb merge pana la 32gb card 512 ram camera de 5 MP, 2592х1944 pixels, autofocus, LED flash, Os Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich), upgradable to v4.1.2 (Jelly Bean), procesor 1 GHz Cortex-A5 deci este foarte bun ti-l recomand.

| AndreiAs02 a răspuns:

E super tare.