| Bianca_2202 a întrebat:

Ce parere aveti despre tel. Samsung Galaxy S2? Merita sa il cumplar?

20 răspunsuri:
| AlexIonut206 a răspuns:

Da! Este foarte bun!

| CranK71 a răspuns:

Pai telefonul merita sa il cumperi acum intrebarea este mai ai si alte variante de telefoane?

| AllexDmi a răspuns:

Este un telefon foarte bun, cu un procesor mare si de o calitate foarte buna. Daca esti hotarata sa il cumperi, te sfatuiesc sa iti faci asigurare la el, sau sa il iei din magazin pentru a primi garantie. Nu abuza de el, deoarece dupa un timp o sa iti faca probleme ( se blocheaza..etc ). Mult succes!

| vampir004 a răspuns:

Pai,este destul de bun

| hp8510p a răspuns:

Ai gasit tu de unde sa-l cumperi? Galaxy s2 nu se mai fabrica de ceva timp. Daca ai gasit, cumpara-l ca este foarte bun

| rafa1987 a răspuns:

Da este bun telefonul, dar depinde si la ce pret il cumperi?

| Solovey a răspuns:

De cat Samsung galaxy S2 mai pune un pic de bani si ia-ti Iphone 4 eu mi-am luat si sunt hmmm, fericit e prea putin spus sunt entuziasmat de ce poate sa faca ca am avut galaxy S2 si nu se compara cu Iphone 4 deci e prea tare telefonul iti propun IPhone 4, deja tu decizi ce vrei.

| iMagicDreams a răspuns:

Da. telefonul este rezistent. si foarte bun.

| oanajojo a răspuns:

Sincer da se merita este mult mai bun ca iphonulhappy dar daca vrei ceva nou cumpara s4happy e bun si s2

| Bianca_2202 explică (pentru CranK71):

Ar mai fi Nokia Lumia 820

| Bianca_2202 explică (pentru hp8510p):

Galaxy S2 este aparut din anul 2011, deci este cu mult probabil sa il gasesti foarte usor in magazine specializate. Am intrat in 2 de acest fel si am gasit fara sa caut foarte mult sau sa intreb pe cineva! Multumesc pentru raspuns! :*

| Bianca_2202 explică (pentru Solovey):

Nu stiu de ce, dar parca nu ma atrage foarte mult Iphone, dar daca nu o sa am alta optiune, "COME TO MAMA IPHONE 4" laughing)

| Bianca_2202 explică (pentru oanajojo):

Hei happy S4 nu vreau sa imi iau pentru ca tocmai si-a luat o prietena. Tin sa mentionez totusi ca e un telefon foarte bun, aplicatii multe, tot si de toate! :*

| OnuOnulică a răspuns:

Da, merita.

| CranK71 a răspuns (pentru Bianca_2202):

Mi-se pare mai bunicel s2-ul si nu spun asta pentru ca este renumitul SAMSUNG GALAXY dar lumia 820 mi-se pare mai frumos ca aspect... daca as fi eu pus sa aleg as alege s2-ul cat despre iphone 4 care vrei sa ti-l iei eu zic sa te mai gandesti pentru ca s2-ul are un procesor dual core. cea ce la iphone vezi doar de la iphone 5 in sus

| GicutzZzaa a răspuns:

Da, este foarte bun!

| SiaAnastasia a răspuns:

Eu zic ca nu, deoarece este cam neevoluat. Iti recomand Samsung galaxy s3/s4,este mult mai misto. Si mai ieftin!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Merită dacă îndeplinește nevoile tale de comunicare!
Pa, pa.

| Kevinel a răspuns (pentru Solovey):

Cum poti sa spui ca e mai bun iphone?:)) poate tu nu ai avut Galaxy s2:)) uite aici vei gasi raspunsul corect:)) http://www.youtube.com/watch?v=bphZoV8VrLc

| Solovey a răspuns (pentru Kevinel):

Sunt satul de review-urile astea facut de Samsung ca sa arate ca samsungul e mai bun, e deja stiut ca samsungul franeaza si are lag, chiar si Note S3 au lag si nu sunt placute la atingere, nucred, nu am crezut si nu voi crede in review-uri niciodata, deoarece am crezut odata in ele si am dat in bara, de atunci am decis sa experimentez singur, si am ajuns la concluzia ca un Iphone 4 il face pe un Note S2 care cica e cat capu de mare si e de mare shm3k3rie, de fapt toate sansungurile franeaza si punct. tongue