| ioana290195 a întrebat:

ce parere aveti despre telefonul HTC desire eye? desi este cam vechi( 2014) si nu se prea gaseste decat la Quickmobile sau Olx (din cautarile mele), credeti ca este un telefon bun? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Da este un telefon bun. aproape ca un Samsung s5. 2gb ram, quad core 2, 3ghz. full hd

6 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Da e destul de bun, depinde cum a fost intretinut de cine la folosit, pentru ca nou nu cred ca mai gasesti.

| AdrienWH a răspuns:

Ii destul de bun...

| ioana290195 explică (pentru octav005):

Samsung s5 e mai bun? (din punct de vedere al camerei) fata de Htc desire eye?

| octav005 a răspuns (pentru ioana290195):

Da s5 este mai bun. are 16mpx camera fata de HTC cu 13mpx

| octav005 a răspuns (pentru ioana290195):

S5 fimeaza 4k. HTC doar full hd 1080p

| ioana290195 explică (pentru octav005):

Multumesc pentru raspuns happy