| KinoAndreea a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Huawei P8 Lite? Are cineva? Ii puteti recomanda si alte telefoane in genul acesta?

5 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Mai pune vreo 100 de RON si iei Honor 7 lite.

| GHoST013 a răspuns:

Este un telefon decent, nici prea bun nici prea rau.
Nu este ultimul model din serie, P9 fiind care este clar peste el.
De asemenea Huawei este o firma mediocra, liderii de piata fiind Iphone si Samsung dar nu este nici cea mai proasta firma. Un telefon care nu exceleaza cu ceva anume dar cu care-ti poti face treaba.

Răspuns utilizator avertizat
| HaLkPiGodZZiLaMD a răspuns:

Pai m-am cam uitat la el si am gasit pentru cam aceeasi bani Xiaomi Redmi 4 cu o baterie de aproape 2 ori mai mare si un procesor ce papa mai putin curent, si jocurile le va cara mai bine.Pentru aceeasi bani face.Cit despre Huawei esti sibur ca vrei un telefon fara butoane incorporate in partea de jos a ecranului? ci sa-ti ocupe loc aceste butoane pe ecranul obisnuit.

| KinoAndreea explică (pentru HaLkPiGodZZiLaMD):

Nu conteaza neaparat daca are sau nu butoane in partea de jos