| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Huawei P8 Lite? Merita achizitionat? Ce probleme a-ti intampinat?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| UnAltAnonimCelebru a răspuns:

Salut! Da, merita achizitionat pentru ca aceasta firma face de putin timp printre cele mai bune telefoane. (funda) laughing)

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cu siguranță merită. Are specificații foarte bune la acest preț.

| Robi1444 a răspuns:

Merita. huaweiul incepe sa faca telefoane bune. au inceput de la p7, urca in tehnologie.

| MadagasHardwell a răspuns:

Lasă chinezăriile și ia-ți mai bine un Samsung, Sony sau HTC. Am avut o gramada de probleme cu Huawei și Allview

| alin9669 a răspuns:

Da, merita, mai ales pentru tine care ești față și mă gândesc ca te interesează mai mult pozele. Chiar și așa observ ca vine cu 2 Gb de rai, deci voi putea rula orice joc. Are și un display mare...
În plus Huawei e printre puținele branduri care îți fac singur piesele, nu ca alții gen Allview cu piese din China, lentile de Samsung s.a...
Acum eu nu știu la ce preț e, dar îți zic ca e un telefon bun.

| teoooGT1993 a răspuns:

Astea sunt niste marci care nu iti asigura mult garantia pe cat spun ei.
Cumpara-ti mai bine un HTC un Samsung orice alte marci. Dar nu margi no-name!

| tpucont a răspuns:

Nu e asa de bun. RECOMAND SA îți ei Samsung S 6 cum am eu sau un Samsung mai nou de la S 4 în sus poate e scump dar merita mai mult decât Huawei plus ca S 6 are 32 GB