| livia123rotaru a întrebat:

Buna!
ce parere aveti despre telefonul Vodafone smart 7 prime?
cel mai bun raspuns primeste funda!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Laurentiu340 a răspuns:

Buna Livia, dupa parerea mea e un telefon ok are camera de 8 pe spate si pe fata de 5 daca e sa ne luam dupa specificatii as zice ca e chiar bunicel telefonul http://www.gsmarena.com/vodafone_smart_prime_7-8099.php
Eu zic ca e destul pentru strictul necesar un snapdragon 210 quad core, un ram de 1gb si interna de 8 gb si mai merge si card + ca ai si Android de 6 pe el e boierie, am eu un Allview a6 lite si ma necajeste are cam aceleasi specificatii ca la asta Vodafone doar ca la mine e Android de 5 si procesorul nu e snapdragon e un meditek 6752 care de-abia tine pasul cu ce vreau eu are mare lag, pentru ce iti trebuie tie un Facebook un insta Youtube browsing e destul, SUCCES!