| swty89 a întrebat:

Buna ce program sa descarc pentru Samsung galaxy 5570 mini pentru a-l folosi ca modem pentru internet? din cate stiu este kies pc Samsung?

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Deci sa clarific ca sti ce e un modem tu ai un pc fara placa de retea wifi si vrei sa folosesti netul telefonului pe pc da?
Pai daca am inteles bine faci urmatoarele :
1 iei un cablu usb si conectezi tel la pc
2 intri la setari in telefon>more>mobile network sharing>usb network setting
Iti faci setarile cum le vrei tu si gata dar vezi ca trebuie sa ai netul pornit si aia e