| LoVeLiFeEe a întrebat:

ce smartphone care sa nu aiba un pret mai mare de 750 de lei sa-mi cumpar? as vrea sa aiba sistem de operare android, dar sa fie un telefon bun. Multumesc. (:

6 răspunsuri:
| COOLboY a răspuns:

Pai daca vrei la liber uun telefon iti recomand: Motorola Defy XT, Samsung Galaxy Mini 2, Galaxy Ace

Daca vrei la abonament: Galaxy S Advance, Galaxy Ace Plus, Galaxy Ace 2

| BruNNeTu a răspuns:

Iti zis sa cauti pe vand-telefon.com este un site ok si preturi mici happy

| DarkusXD a răspuns:

Pai la Vodafone este Samsung Galaxy S ||| Mini, abonament national sau international 10 parca, la app 500 lei

| Mirunutsza a răspuns:

Eu am un Samsung Galaxy Y si e un telefon bun, mic si compact, cu android 2.3.4. Eu am dat 5000 de lei pe el la liber.

| SebastianAndrei a răspuns:

Samsung Galaxy Fit S5670