| LoVeLiFeEe a întrebat:

Buna (:. Ce smartphone cu sistem de operare android care sa nu coste mai mult de 600 lei imi recomandati? dar sa fie totusi un telefon bun.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Îţi recomand să-ţi cumperi Samsung Galaxy Chat B5330, e un telefon BUN la un preţ acceptabil!

Vezi specificaţiile tehnice la linlul :
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Chat-B5330-White.html

| TrickThis a răspuns:

Telefoane bune, pentru acest buget ar fi:
Allview p5 mini, galaxy y duos, Motorola defy mini, galaxy chat b5330 (touch + tast. qwerty), galaxy mini 2 (putin peste 600.
Lucrez in domeniu, le-am butonat pe toate, si cam astea ar fi bune calitate/pret cu android, gps, si wifi b/g/n.

| LoVeLiFeEe explică (pentru TrickThis):

Si eu as fi optat pentru galaxy mini 2, dar mi-a spus o prietena ca are un coleg de-al ei acest telefon si cica nu se vad culorile prea bine, ca au nuante urate care parca sunt batute de lumina. thinking Asa e?

| TrickThis a răspuns (pentru LoVeLiFeEe):

Cam asa e. Acum am vazut, n-am avut timp, aglomeratie mare cu vanzarile astea de sarbatori.
Ti-ai luat telefon, sau mai studiezi piata?

| BiaIoana98 a răspuns:

Samsung galaxy chat b5330, sistem de operare Android OS, v4.0 (Ice Cream Sandwich), upgradable to 4.1.Are si touch dar si tastatura.Crede-ma,merge foarte bine, cu adevarat deosebit depinde acum daca iti va placea cum arata.Citeste-i descrierea pe telefonultau.eu si vei ramane uimit la cate are si la un pret ft mic.

| 4Tuning a răspuns:

Pai Samsung galaxy Y e 500 lei si e si bunwinking