| JustaLittle a întrebat:

Ce smartphone imi recomandati la 350-450 lei? stiu ca nu prea pot avea pretentii la pretul asta, dar as vrea un telefon cu camera decenta si software ok, de preferat nu Allview pentru ca au probleme cu softul in general.

8 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Motorola Moto C. Slabut ca hardware, dar e Motorola si stii o treaba. De fapt doua - update-uri cum se cade si durabilitate.

| Superior a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......-3g-black/ la banii astia e un MASTER-PIECE. Merge si asta http://www.pcgarage.ro/smartphone/allview/v2-viper-i-dual-sim-white/ dar problema cu Allview e ca are un suport neserios in caz ca se intampla ceva cu telefonul (am avut tableta Allview,s-a defecat bateria,mi-au cerut bani chiar daca era in garantie,si in timp ce puneau bateria, au spart ecranul, si tot ei mi-au cerut bani pe ecran nou, de atunci nu mai iau de la Allview niciodata. Fac telefoane si tablete bune, dar service-ul e extrem de neserios.

| anamariarot a răspuns:

Are recenzii bune: https://altex.ro/smartphone-asus-zenfone-go-zb452kg-dual-sim-black
Recent l-am făcut cadou tatălui meu și merge bine, dar nu-ți pot da o opinie foarte pertinentă, cel puțin nu acum

| Superior a răspuns (pentru anamariarot):

Tatal tau cu siguranta e multumit, e o achizitie extraordinara la banii aia! Si probabil si op-ul va fi.

| anamariarot a răspuns (pentru Superior):

Momentan abia învață să-l folosească și n-a fost extrem de încântat când a văzut telefonul fără taste, dar l-am „obligat" să-l schimbe, că mereu parcă vorbea dintr-o cutie laughing

| Yasmin875 a răspuns:

Ai cam putini bani pentru ceva mișto.Am văzut eu la Altex Huawei la 4 milioane.Era cel mai ieftin pe care l-am văzut.

| ElSueno a răspuns:

Microsoft Lumia 550 e cel mai bun pentru bugetul tau, https://www.emag.ro/......D2BP6YBBM/

| AnonimFaraPereche a răspuns:

Uita-te la un Samsung.