| anonim_4396 a întrebat:

Buna ce spuneti merita sa dau u Samsung j5 2016 luat de o luna pe un ipohne 7 plus replica tot nou? ma ajutati si pe mine cineva care a mai avut iphone din asta e bun de ceva

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ii dai tot o replica de Samsung, atunci merita.
Un Samsung original nicicum nu merita o replica (fals) de iPhone.

Replica iPhone este facut cu sistem Android, nu se pot face upgrade-uri, nu prea iti functioneaza descarcarea de aplicatii noi, etc.
Doar infatisarea seamana cu originalul (cutia si iconitele), altfel au atat in comun ca porcul cu elefantul.

| liviunm a răspuns (pentru Bula):

Multumesc pentru raspunsuri!

| Rommeo a răspuns:

Dar ce aveti oameni buni cu aceste replici? este a cincea intrebare de genul asta. Nu va incurcati cu epave de genul asta de dragul de a va fali in fata prietenilor ca o sa va faceti si mai tare de cacao cand o sa afle ca este o replica de 2 bani.

| alii98 a răspuns:

Da-l dracu de iphone, nu e bun deloc, nu incerca sa te duci pe Apple, costa prea mult

| Bula a răspuns (pentru alii98):

"Replica iPhone" este un fals, facut cu Android. tongue
Nici upgrade-uri nu poti face pe el, risti sa ramai fara telefon.

| Razvan2002Cosmin a răspuns:

Eu zic ca nu e deloc convenabil... Mai bine un j5 2016 original, cu care nu ai nicio problema decat un iphone fals care ar putea sa se strice in orice moment, care sa aiba niste performante foarte slabe si care nici nu stii ce sistem de operare are... Deci mai bine ramai la j5 sau sa iti iei un iphone x laughing))))