| ed99 a întrebat:

Ce telefon ati alege? Samsung Galaxy S Advance i9070 sau HTC Desire x?

Răspuns Câştigător
| MHems a răspuns:

Bună, părerea mea, eu aş alege Samsung Galaxy S Advance. Are cameră secundară(frontală), cea principală filmează HD la 720p, Suportă toate reţelele Wi-Fi, are NFC, camera este mai avansată(are mai multe feature-uri) etc.

4 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Buna eu as alege acest telefon: http://bit.ly/12HfAy2 din urmatoarele motive:

procesorul dual core de 1000 mhz
gps
camera de 5mp si faptul ca detine o camera secundara
versiune stabila de android
ecran generos si foarte fidel la capacitatea tactila

Iti recomand sa arunci o privire si peste parerile celor care au cumparat deja acest telefon.

| Marylol a răspuns:

Samsung galaxy s advance

| Lette03 a răspuns:

Samsung.

| costyn997 a răspuns:

Samsung galaxy s advance este mult mai bun, are un prieten de-al meu, este un telefon mult peste HTC one x