| iGoxi a întrebat:

Bună! Ce telefon bun îmi recomandați până în 3000 RON? Ma interesează în special camera și sa se miște și ok, muțumesc!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce brand te incântă?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Xiaomi Mi 10T Pro, ca tot a fost lansat 11-le si probabil o sa il gasesti pe la 2000 RON asa... sau merita de avut in vedere si un SH, de ce nu. Sint foarte bine facute.

Răspuns utilizator avertizat
| Legion7X a răspuns:

A22. Și îți ramâne și bani. Dacă nu ia un iphone și aia este.

| Legion7X a răspuns:

Https://altex.ro/telefon-apple-iphone-11-64gb-black/cpd/SMTMWLT2RMA/

Uite aici, dacă tot te-ai ridicat la 3000 lei.

Video recorder 4K - 24 fps, 30 fps, sau 60 fps.

https://youtu.be/lAboJj9LpnA prezentare.

| UserRo10 a răspuns:

Galaxy A52s 5g sau Galaxy S20FE