| Anonimă1666 a întrebat:

Ce telefon credeți că e mai bun? Smartphone Allview A5 Smiley sau Samsung Galaxy S5? Am nevoie de păreri nu știu ce să aleg și vreau să știu care e mai bun! Fundă celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| MihhaaElla a răspuns:

In nici un caz Allview! Au obiceiul sa faca figuri sau chiar sa nu-ti mai mearga deloc dupa cateva luni dupa ce l-ai luat. Mai bine iti iei S5 si iti recomand si HTC One.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.pcgarage.ro/compara/822522,816439

Toate cele bune.

| Moise_Cristian_1985 a răspuns:

Evita telefoanele Allview au durata scurta de viata, mergi pe telefoane Samsung S5 e un telefon bun.