| sweet1515335 a întrebat:

Buna!

Ce telefon imi recomandati intre Nokia Lumia 830 si Samsung Galaxy S4? Mentionez ca ma intereseaza sa aiba camera foto buna si o durata multumitoare a bateriei.

Funda celui mai bun raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Scuze pentru primul comment dar sunt de pe tableta (Allview se si vede.) Infine.
Uite. Cei de jos care au facut Lumia bun de nimic nu cred ca au pus mana pe unul. Crede-ma daca vrei un telefon de lunga durata cu baterie buna si cu camera achizitioneaza un Lumia 830. Are o camera impecabila de 10 mp ultra clear.
S4 e un telefon decent si bun, insa acumulatorul e foarte prost facut... O incarci de vreo 2-3 pe zi si camera e foarte buna insa lumia bate happy
Doar ca pe lumia nu sunt atatea aplicatii.

4 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Samsung Galaxy S4 clar, fara indoiala. nu iti recomand Lumia, nu e bun de nimic

| OnuOnulică a răspuns:

Dintre cele 2 iti recomand S4. Dar, daca vrei o camera buna si o baterie la fel de buna iti recomand LG G2.

| Pool77 a răspuns:

Deci nu cred induceti oamenii in eroare...
Ati pus mana vreo data pe un Lumia? Dar pe un S4?
Va rog taceti cu asa zisele S4... Poate sa aiba si 21mp n

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......nvk3lp.php

Toate cele bune.