| anonim_4396 a întrebat:

Buna, ce telefon imi recomandati pana in 1000 lei?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DPNXGKBBM/

Super pentru baterie si pentru totDistribuie
Produs bun pentru performantele ce le are. Adica ca si device e ok.: de sunat suna, de auzit se aude, aplicatii, mesaje totul ok chiar si camera face poze bune dar ceea ce merita esta bateria. In sfarsit o marca care pune baza si pe ceva ce a cam scazut ca si performanta la device-uri si anume bateria. Majoritatea tel au bateria praf dar Allview detine o categorie cu produse care au bateria mare si care te tine mai mult de 2-3 h.

| sierra1 a răspuns:

Acum e la reducere și e tare, rău
https://www.emag.ro/......DVQHCFBBM/

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu mi-am luat un Xiaomi si ma asteptam sa fie slabut, dar merge asa frumos, ma bufneste rasul cand vine frati-miu cu S8 lui blocat la mine, hehehe.