| Alexandrutssa a întrebat:

Ce telefon imi recomandati(Samsung)? Am 10-12milioane. Dar vreau asa cu ecran mare sa fie telefonul mare laughing))). Poate sa fie si mai putin de 10-12. Dati mi mai multe. Mie imi plac S3, S3 Neo, Grand Neo, Grand si Core laughing)) dati mai multe pareri

10 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Nu-ti recomand nici un Samsung.
Cauta Allview x1 Soul Mini, probabil le intrece pe toate.

| hp8510p a răspuns (pentru AnimatedSignature):

Ce sa faca un telefon chinezesc vs. un Samsung?

| viotedy a răspuns (pentru hp8510p):

Ha-ha,dar samsungul unde e facut, pe luna? Toate-s in China. x1Xtreme de la Allview e parfum pe langa toate samsungurile la un loc.

| AnimatedSignature a răspuns (pentru hp8510p):

Bine, Allview e chinezesc si spui ca nu-i bun (unui prieten i-a tinut 2 ani).
Dăi tu 600 lei in plus că vai dragă samsugiul nu e chinezesc.

| hp8510p a răspuns (pentru viotedy):

Samsung este o firma coreeana.Ei asambleaza telefoanele in mai multe tari(China, Vietnam etc). Este doar asamblat in China nu fabricat.Cat despre Allview...este o firma din Romania care aduce telefoanele din China, pun un logo pe el, ii fac o cutie si gata! Este doar "powered by Allview". Pana si Apple asambleaza Iphone 5/5s in China, si Apple este o companie americana

| hp8510p a răspuns (pentru AnimatedSignature):

Uita-te la raspunsul meu pentru viotedy. P.S-Allview-urile sunt replici ale telefoanelor de renume. Ultimele telefoane "facute" de Allview si cu care se lauda sunt doar replici ale unor telefoane de succes.Cu ultimul telefon lansat au copiat Air Gestures de la Samsung.Cu penultimul(cred) i-au copiat designul 100% unui Gionne+camera care se roteste.In toate telefoanele Allview sunt doar procesoare chinezesti Mediatek sau MTK(prescurtarea)

| LenoreVoldaren a răspuns:

Samsung Galaxy S3!(!) Ce-i așa greu de înțeles? rolling on the floor

| MozZatY a răspuns:

Galaxy Note?

| AndreeaMaria5627 a răspuns:

Samsung galaxy S2 Plus. Merge super.