| vlaicu999 a întrebat:

ce telefon mi-ati recomanda dintre Iphone 5s si Samsung Galaxy J5?

Răspuns Câştigător
| CataM9 a răspuns:

Depinde. J5 are un ecran mai mare,bateria te tine mai mult, un design frumos si merge foarte bine, fluent, fara lag, iti spun pentru ca il detin, sunt foarte multumit de el.
Iphone 5s. well, nu l-am avut foarte mult, ecranul mult mai mic ca la j5, merge bine, nu zic ca nu, dar eu spun ca j5 bate 5s la performante. Acum daca tu vrei neaparat amprenta sau sa ai logo Apple, sau nu stiu. iti place mai mult desing la iphone, este decizia ta, insa eu zic J5 big grin.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy J5 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......z8u10q.php

Toate cele bune!

| sltlp a răspuns:

5s e superior in cam orice, mai putin baterie.

| Glooring a răspuns:

Samsung Galaxy J5