Întrebare recomandată | Grit a întrebat:

Ce trebuie să fac ca să blochez primirea apelurilor cu numar ascuns? Am cartela Vodafone cu abonament.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu degetul.
Nu raspunzi la ele.

| Lioana a răspuns:

Blocarea se face din telefon si modul de blocare difera de la un model la altul. E nevoie sa specifici modelul telefonului pentru a primi un raspuns relevant.

| Ion_Geanina_1999 a răspuns:

Ce telefon ai? Eu la A3 şi S6 edge, dau la Jurnal apeluri, dau la setări de acolo, blocare apeluri şi-mi apare să blochez cine mă sună cu nr ascuns.

| Grit explică (pentru Ion_Geanina_1999):

Am Vodafone Prime 7 cu Android, am dat la setari si-am gasit doar blocarea individuala a unor contacte nu si a celor cu numar ascuns

| Pyo a răspuns:

In functie de ce telefon ai poti sa o faci din meniul telefonului, la iOS stiu sigur ca nu mrege, si chiar daca suni la Vodafone ei nu o sa faca nimic, am fost in aceeasi situatie ca si tine.