| Andreea9222 a întrebat:

Buna happy cei care sunteti pe cartela prepay la Digi imi spuneti va rog cat internet aveti si mai ales daca va ajunge? Ma bate gandul sa ma portez la ei dar studiind oferta mi se pare putin si as vrea sa-mi fac o idee. Multumesc

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu cartela (si numar) prepay NU te poti porta.
La Digi ai abonament cu 5 eu lunar, care include 50Gb trafic 4G sau 100Gb trafic 5G. Daca sunt mai multe numere pe un abonament, pretul lunar (pe numar) scade si mai jos.

| Lioana a răspuns:

Am 2 GB net pe prepay la DIGI. Nu mi-ar ajunge daca nu as avea si alte surse de net.

Răspuns utilizator avertizat
| UserRo10 a răspuns:

Nu merita absolut deloc prepay la Digi. Nu primesti net mult. Mai bine faci frumos abonament ce este 5 euro si ai 50gb 4g sau 100gb 5g dupa care viteza scade.

| Dandiiiiiiii a răspuns:

La cartela ai putin internet. Nu stiu la pachetele alea scumpe.