| AlexaAlecutza a întrebat:

cine are Samsung galaxy note 2, ce pareri aveti despre telefon? as dori si eu sa-mi achizitionez unul. dau funda laughing))

2 răspunsuri:
| MadalinMarian a răspuns:

Samsung Galaxy Note 2 este un telefon foarte bun.Are un display mare are Ram de 2 GB procesor de 1.6 Quad Core, Camera de 8 MP face poze foarte bine.Si nu are nici un pret de speriat. Cumpara-l cu incredere.Bafta.

| Paddoxe a răspuns:

Cum Zice MadalinMarian este un telefon foarte bun dar iti trebuie buzunar facut la comanda pentrut el laughing are o dimensiune uriasa I don't want to see