| anonim_4396 a întrebat:

cine are telefon Samsung s5670 sa imi zica cat tine bateria? mersi funda.

3 răspunsuri:
| MHems a răspuns:

Bună! Am achiziţionat un astfel de telefon chiar azi. Păi dacă îl l-ai la încărcat 12 ore te ţine cam 3 zile fără să ţii nimic pornit. Şi 1-2 dacă ţii GPS, Wi-fi, Bluetooth şi Auto-Rotate. Şi dacă ţii din când în când aceste funcţii pornite şi le închizi cam 2 zile te ţine. Adică le foloseşti numai când ai nevoie.

| YesOMG a răspuns:

Pai depinde
1.Cu Wi-Fi pornit o zi
2.Stat pe jocuri:2-3 zile
3. Daca il lasi te tine vreo 6-7
4.5 zile cu muzica

| adamiky a răspuns (pentru YesOMG):

Cumnata mea are si ea si mai mult de 2 zile nu tine...da si il foloseste non-stop.