| allynaalllyna a întrebat:

Buna,cine imi spune si mie niste modele de telefoane mai bunewinking

Răspuns Câştigător
| seedwow16 a răspuns:

Samsung Galaxy Ace (orice model) e foarte bun pentru fete in special. Il are sora mea merge perfect! happy Funda? happy

5 răspunsuri:
| Varzan_Claudiu_1991 a răspuns:

Samsung Galaxy 3, 4, 5- sau variantele mini.
Iphone 5, 5c Bafta!

| Kiwibv a răspuns:

Low buget
1. Galaxy ace
2. Lg L5, L7

Mid buget
1. HTC ONE X
2. Galaxy S2
3. Galaxy S3
4. LG L9
5. Xperia S
6. Nexus 5

Big buget

1. HTC ONE M8
2. Galaxy S5
3. LG Flex
4. LG G2
5. Xperia Z2
6. Iphone 5s
7.

| Miruna1405 a răspuns:

Samsung galaxy s4, s3. Sau Nokia lumia ( acestea au windows ).

| JustTheDancer a răspuns:

Depinde de ce suma vrei sa aloci pentru a-l cumpara... Oricum in ultima vreme au aparut(dupa cum banuiesc ca stii ) Samsung S5, IPhone 5s, Xperia Z2, Lg G Pro 2, Htc One sau Htc Desire 8...Sunt foarte multe depinde ce buget aiwinking