| pepy63 a întrebat:

Buna,
Cine ma poate ajuta cu o problema. Am un telefon cu android, Samnsung galaxi s plus si nu pot descarca o aplicatie, My Account\Telekom de pe Google Play, imi zice ca nu poate fi descarcat pe dispozitivul dumneavoastra.Va multumesc mult.

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Galaxy S + este un telefon mai vechi cu o versiune mai veche de Android asa ca unele softuri mai noi s-ar putea sa nu functioneze. Verifica ce Android necesita aplicatia si compara cu versiunea din telefon. Din ce stiu eu are un 2. x si multe aplicatii noi necesita 4.x ca sa poata rula.

1 răspuns:
| Jora_Alexandruemilian_1990 a răspuns:

Salut! Dezinstaleaza ceva de pe telefon (orice) si dupa reporneste telefonul, si instaleaza-ti aplicatia dorita.