| b06dan1x7 a întrebat:

Buna comunitate TPU!
A trecut mult timp de cand nu am mai postat vreo intrebare dar acum chiar ca am nevoie de ajutorul unui GENIU.
Am facut jailbreak la un iPhone 4s, iOS 7.0.4 si vreau sa ma apuc de tutoriale pentru jocuri, aplicatii, si tot felul de tweak-uri dar nu gasesc nici o aplicatie buna de inregistrare a activitatii ecranului. Am incercat Display Recorder, merge dar nu imi salveaza videourile in Library/Camera Roll. Am incercat RecordMyScreen, dar nu inregistreaza bine, xRec nu merge deloc, nu inregistreaza deloc, Cloud Player imi cere la inceput contul de Apple/iCloud si se restarteaza incontinuu cerindu-mi iar contul, are cineva vreo rezolvare la problema mea?
FUNDA...

2 răspunsuri:
| minivladutz a răspuns:

Bandicam
Funda?

| b06dan1x7 explică (pentru minivladutz):

Am vrut pentru telefon. Ceva sa imi inregistreze activitatea telefonului nu a Desktopului...