| Gabimaremare a întrebat:

Cred ca demult am o problema cu GPS-ul de la Orange Rono..adica nu mai vrea sa-mi arate locatia(adica imi arata pt doar cateva secunde apoi imi spune ca nu mai are conexiune la retea, bineinteles ca am )
Deci care e problema?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate se pierde semnalul de la satelit.Se mai intampla.Mai ales cand este innourat.

| Edw08 a răspuns:

S-ar putea sa fie de la soft … încearcă o resetare la setările fin fabrica. Factory reset

| heyitsmexd a răspuns:

De ce nu mergi la un sediu al firmei? Angajatii de acolo sunt amabili si dornici sa ajute mereu, poti sa gasesti o firma la fiecare colt, cu siguranta o sa iti gasesti raspunsul la intrebare.

| Gabimaremare explică:

Asta se intampla de fiecare data cand reintru