| Alecsander98 a întrebat:

.cu ce program as putea deschide acest fisier? ...am nevoie de el ca sa "leg" Pc-ul de telefonul Vodafon Smart Mini ca prin alta metoda nu am reusit. Multumesc!

fisier:
http://www.android.com/filetransfer/

4 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Asta este un apk pentru telefon...se instaleaza pe telefon happy dar nu ai nevoie de el, pur si simplu bagi cablul de date (sper sa ai drivere sau win7-8-8.1) si apoi iti apare pe telefon ceva cu media si dai ok pe ala si iti apare in my computer partitia cu spatiul de stocare al telefonului

| Alecsander98 explică (pentru ionuutzuu):

Stiu cum sa fac dar problema este ca nu imi apare in My computer telefonul, deci cum ar veni nu-l vede....nu stiu...

| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

.dmg este o extensie pentru imagine(arhiva) destinata sistemului de operare MAC OS X, cum este la windows iso, rar etc.Descarca din nou programul dar de data asta alege versiunea pentru Windows.
Pentru alte nelamuriri si probleme, ma poti gasi si pe FB, Ovidiu GSM.Decodari de retea orice model la cele mai mici preturi de pe internet.
O zi buna!

| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns (pentru Gsm_Ovidiu_1987):

Specifica si pe pagina de descarcare data de tine ca este pentru MAC OS