| maxdsl98 a întrebat:

Cu citeva zile in urma mi-am cumparat un Nokia Asha 302
si cind descarc vreo aplicatie de pe internet in mobil, nu o pot deschide! Mi-am descarcat Opera mini si cind dau sa o deschid imi apare ca se incarca si ramine tot asa, pina cind imi scrie ca este o erare cu conexinea la internet!
Imi puteti zice ce pot face ca sa mearga toate aplicatiile downloadate? Va rog mult!
Funda!

4 răspunsuri:
| Kinus12 a răspuns:

Pai nu stiu daca acest Nokia asa 302 are optiunea Wi-fi(accesare gratis pe internet), dar daca nu are cred ca asta ar fi solutia

| Darcklight a răspuns:

E de la conexiunea de la net, ai semnalul slab@

| maxdsl98 explică:

Mi-am conectat mobilul la internet "Orange" si pot sta pe alte siteuri semnalul e destul de bun, dar va mai zic am downloadat opera mini si cind o deschid imi scrie "installing..." si astept, dar tot nu se mai porneste!

| cryss09 a răspuns:

Poate ca nu suporta tel acele aplicati si depinde si de sistemul de operare al telefonului.