| Just4Joker75 a întrebat:

cum activez apelul video pe Samsung galaxy s3?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Dai apel video, iar daca persoana de la celalalt capat are un telefon cu apel video, va functiona. Eu mai discutam asa cu tatal meu, eu am Samsung Galaxy Express 2, iar el tot un Samsung.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai asta in abonament altfel nu merge apelul video. Ca sa il "activezi" trebuie sa intri in agenda telefonului apoi la persoana pe care vrei sa o suni si alegi "apel video". Daca nu e inclus in abonament, tu si cealalta persoana puteti sa folositi skype, viber sau orice aplicatie de genul.

| RazvanXD21 a răspuns:

Apelul video este activat...dar trebuie ca ambii apelanți sa aiba telefoane performante si semnal 3/4G si îți recomand sa folosești Skype sau Tango