| IonelaMV a întrebat:

Cum activez netul pe Samsung Galaxy Y duos S6102? Dau fundiță!:**

2 răspunsuri:
| Mondo a răspuns:

Banuiesc ca te referi la setarile de internet cu cartela, adica netul inclus pe cartela. De exemplu daca esti pe vdf formeaza *100# si urmeaza pasii corespunzatori pentru a cere sa iti trimita setarile de internet. ele se trimit sub forma de mesaj si trebuiesc salvate in "Directorul meu " Apoi netul va functiona. Stima.

| Carmen_Acatrinei_1990 a răspuns:

Intri in setari-wirrles si retele si o sa apara activati wirrles! Funda?