| DiutzaAngel a întrebat:

cum as putea conecta un allviw A4 la pc, gen Htc sync, sa pot folosi netu de pe pc si pe tel cu ajutoarul usb-ului. funda

Răspuns Câştigător
| Eclipse a răspuns:

Am gasit acum ceva vreme pe net un tutorial, doar ca trebuie sa rootezi telefonul. http://videotutorial.ro/......al-video/. Poftim sper ca te-am putut ajuta. :) Dar parerea mea este ca, mai bine iti cumperi un router wifi si ai net in toata casa. :)

| DiutzaAngel explică (pentru Eclipse):

Pfff... am deja un rooter wifi de la romtelecom (cica asa ar fi) prb este ca se conecteaza 1 min iar dupa se deconecteaza, iar de multe ori nu-mi gasesti niciun dispotiv.

| Eclipse a răspuns (pentru DiutzaAngel):

Hmm. ai putea contacta cei de la romtelecom, probabil sa fie ceva de la asa numitul "rooter" eu personal am internet de la UPC, dar pe viitor o sa-mi achizitionez un rooter separat, fiindca nu prea am incredere in cele instalate de firme.

| DiutzaAngel explică (pentru Eclipse):

Ok mersi