| Rockat a întrebat:

Cum exista posibilitatea de a vedea ce este pe PC de pe telefon sau TV, exista posibilitatea sa vezi la PC ce e la telefon. Pentru android 4.1+ si fara sa fie nevoie de root.

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Este o aplicatie. Se numeste airdroid. O instalezi pe telefon din g play si pe desktop intri aici http://web.airdroid.com
cu aplicatia asta poti vedea de la agenda, mesaje, fisiere, poti instala, dezinstala aplicatii, poti comtrola camerele telefonului/tabletei. Daca ai telefonul rootat poti face mirroring.