| Ciocolataaaaaaaaa a întrebat:

cum fac poza la desktop pe Lg Optimus L7?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza programul asta Screenshot Editor din Google Play.Cu el se poate face poza la ecranul tau

| DaftPunk a răspuns:

Poti incerca sa apesi simultan butonul volum + si butonul volum -, sau apasa Butonul power si butonul volum -.

Succes.

| MHems a răspuns:

Bună! Ţine apăsat 1-2 secunde pe butonul Home şi apoi apasă pe butonul de blocare/deblocare. happy PA!

| Cocoliinoooo a răspuns:

Ai reusit sa faci?

lasi bara de sus in jos unde e wifiul si altele...si scrie quickmemo si apesi acolo si apare in dreapta semnul pentru save si gata sper ca te-am ajutat:p