| AN_Maria_1971 a întrebat:

Bună, cum fac și eu sa îmi dau reset la telefon (j3 2016 ) farăspuns sa mi se șteargă pozele?

3 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Muti pozele pe un stick sau o tableta si pe urma dai reset.

Răspuns utilizator avertizat
| Kryeno a răspuns:

Bună!
Foarte simplu, ai multe modalități: îți achiziționezi un card de memorie microSD pe care transferi toate fișierele pe care le vrei salvate, îți creezi un cont DropBox și le încarci acolo sau își conectezi prin intermediul cablului USB la un PC, laptop sau tabletă și îți transferi fișierele manual în respectivele device-uri.