| AN_Maria_1971 a întrebat:

Bună cum fac și eu sa îmi resetez telefonul și sa nu mi se șteargă pozele?

6 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Inainte sa iti resetezi telefonul poti sa iti trimiti singur pozele pe messenger tie dupa il resetezi si iti recuperezi pozele inapoi!

| AnoAnonima0 a răspuns:

Poți să îți notezi e-mailul de Gmail și când se va deschide telefonul ți-l va cere apoi o sa ai pozele salvate în telefon sau poți să le transferi prin bluetooth in alt telefon.

| Veltorb a răspuns:

Le salvezi pe google foto sau google drive

| PIPER23 a răspuns:

Le copiezi pe cardul SD.

| nikol234 a răspuns:

Pt. Resetare nu stiu dar pozele le poti muta pe cardul sd dand selectare si mutare din dispozitiv pe card

| David159873 a răspuns:

Faci backup la documente (acolo sunt pozele dar si alte fisiere).