| dsafafsdafd a întrebat:

Buna cum imi bag net gratis pe telefonul LG t310i sunt in reteaua cosmote ofer funda primului raspuns bun

3 răspunsuri:
| AddaRosee a răspuns:

Nu exista asa ceva net gratis, doar daca iei de la wireless-ul cuivawinking daca nu iti faci abonament/iti iei cartela cu net vezi si tu...eu am de la Orange cu 5E si am 200MB net ceea ce e destul de bine

| Mable009 a răspuns:

In primul rand nu la categoria sta. in al 2 lea rand nu poti sa-ti bagi net gratis nu mai daca ai rutter sau daca platesti ...asa stiu...

| Kristinx7 a răspuns:

Pai eu sunt pe Orange, dar cred ca ce-ti voi spune acum functioneaza si la cosmote sau ma rog... oricum poti folosii 100 MB odata pe an apeland la *100#, la ramura internet, dupa care testeaza gratis internetul pe telefonul tau si vei primi un mesaj cu confirmarea cum ca ti s-au alocat 100 MB, nu stiu daca functioneaza si la cosmote dar incearca, alta solutie nu exista big grin!