| anonim_4396 a întrebat:

Cum ma pot conecta la internet pe tel Samsung SGH i320N? Am mega pe el, dar cand dau la internet nu se conecteaza, trebuie sa umblu la niste setari, dar nu stiu cum. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Setarile de internet depind de operatorul la care esti.
Iti dau exemplu Orange, dar depinde de operator:
http://www.orange.ro/help/m/mque/index/kq/114983

| anonim_4396 explică (pentru horia2012):

Am incercat, nu se seteaza automat

| horia2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai de asta ti-am dat si link-ul respectiv. Auomat nu se seteaza. Trebuie sa la faci manual. Intri la setari, retea(retea mobila) sau cum are telefonul si introduci tu manual setarile, functie de reteaua pe care esti. Orange, Vodafone, Cosmote. Sunt diferite. Du-te la un magazin al operatorului de care apartii sa te ajute, ca sunt usor de facut.