| Valyasdfg a întrebat:

Cum pot activa roaming.ul Orange pe cartelă pre.pay? Pe cartelă la liber, nu la abonament! N-am abonament!

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti activa serviciul de roaming pe un numar PrePay daca reincarci cu credit sau direct cu optiunea de 10 Euro, cu resurse in roaming SEE. Daca vrei sa verificam contul tau in acest sens, te asteptam cu numarul de telefon, in privat.
O zi buna,
Orange Helper

| Valyasdfg explică (pentru OrangeHelper):

Ok și cu o opțiune de 10 euro ce beneficii am? Și mă ține o lună? Nu de alta dar în principal am nevoie că plec in Spania și când ajung acasă acolo trebuie sa pot să-l sun pe om