| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot afla IMEIul unui telefon pierdut, având in vedere ca nu am bonul și cutia telefonului? Multumesc

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca l-ai cumparat dintr-un magazin online si mai este in garantie ai factura lui pe net. Acolo, uneori, este scrisa si seria (IMEI) telefonului. Daca nu, asta e!

| Albertamihaela1996 a răspuns (pentru Salontanul):

Prin id Apple nu se poate afla deși este închis?

| Salontanul a răspuns (pentru Albertamihaela1996):

Încearcă cu ăsta: https://support.apple.com)ro-ro/HT201472 S-ar putea sa nu-ți ceară IMEI-ul!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Pai nu ai cum sa il afli daca tu nu mai ai nici telefonul sau cutia lui.

| darrio2007 a răspuns (pentru AlexElektro1987):

Nu mai are cutia, nu telefonul.

| darrio2007 a răspuns (pentru AlexElektro1987):

Scuze, nu are nici telefonul. Nu am fost atent la cititul intrebarii.