| helentpu a întrebat:

Cum pot copia contacte de pe memoria cardului pe Iphone? Am descarcat in calculator contactele de pe card.

1 răspuns:
| oioneko a răspuns:

Prin icloud.com, iti faci un cont icloud si dupa ce te loghezi pe website navighezi la sectiunea contacts si in stanga jos vei avea import/export - dai click import vcf from computer.

Alta optiune este sa trimiti fisierul.vcf prin email te loghezi pe iphone pe acel email si dai click pe fisierul respectiv pentru a le salva in iphone.