| yourkittycat a întrebat:

Bunahappy cum pot sa imi descarc muzica pe iphone 7 gratuit. sau ce program sa imi descarc pentru muzica. Multumesc

2 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Exista o aplicatie cu numele "Play Music Free", are o iconita de culoare rosie cu o nota muzicala de culoare alba pe ea. O gasesti in App Store, este gratuita, dar trebuie sa o cauti putin, sunt multe aplicatii cu nume sau iconita asemanatore. Cu aceasta aplicatie poti asculta muzica online, dar si offline, poti scrie orice melodie de pe Youtube, apoi cu un gest o descarci in playlist. Are o claritate buna muzica si descarca cu doar 320 kb/1 melodie.