| BobitaDePiper a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb tonul de sms la un telefon Nokia lumia 625?

2 răspunsuri:
| JohnnyStone a răspuns:

Am si eu un lumia 520, dar treaba sta la fel.iei telefonul, il conectezi la pc cu cablu de date.intrii in My Computer si iti apare acolo o iconita cu un Nokia si dai dublu click pe ea. daca vrei sa iti pui o piesa sau ceva copiezi piesa de unde o ai si o lipesti in folder-ul/dosarul "Ringtones". deconectezi telefonul si intri in setarile telefonului si acum trebuie sa iti apara piesa ce ai copiat-o mai devreme si dai pe ea.acum fa-i un test si gata. Funda?

| frostxtq a răspuns:

Setari mesaje si ai acolo tonurile disponibile pentru sms happy