| oo3 a întrebat:

Bună.Cum pot sa primesc mesajele de pe Facebook și pe mail FUNDA.

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Toata activitatea ta de pe Facebook se inregistreaza pe email. Toate mesajele pe care le scrii cuiva si orice notificare primita, te retrimite si pe yahoo mail. funda? o zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca asta:
Te duci la setari - notificari - email si selectezi prima varianta, adica sa primeste notificari despre tot.
Sau mai usor:
Intra aici : https://www.facebook.com/settings?tab=notifications§ion=email&view
Dupa selectezi prima varianta: Toate notificarile si a doua optiune de jos.
Bafta!

| cristinel375 a răspuns:

Primești notificările prin e-mail doar dacă ai contul făcut pe e-mail si configurat la setări, dacă nu-l ai configurat nu o sa primesti.