| oannaroman a întrebat:

Cum pot sa transfer media de pe calculator pe telefon si invers de pe un Nokia Lumia 710? Va rog mult ajutati-ma sad ce programe sunt necesare? dupa ce am instalat programele cum procedez ca sa imi recunoasca calculatorul telefonul? happy

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Iti trebuie programul Zune care-l poti da jos de pe site-ul Nokia: http://www.nokia.com/ro-ro/suport/produs/lumia710/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am windows phone, iei programul,, zune, il instalezi, telefonul trebuie sa l ai conectat, apoi cele doua se sincronizeaza, dai la settings, software, bagi folderul pe care l vrei, dai ok, si astepti, s ar putea sa nu mearga din prima, da' la mine merge