| PassionPourJellyfish a întrebat:

Buna happy Cum pot schimba destinatia in care se descarca aplicatiile, jocurile, pozele? Toate imi intra pe cardul SD, nu in memoria interna a telefonului.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Altii se plang ca toate se duc in memoria interna si nu stiu cum sa le puna pe card.Lasa-le asa.Ca e mai bine.Nu ai spus nici ce telefon ai.

| K0sti a răspuns:

Asta si trebuie, memoria trebuie sa fie libera! Altii se chinuie sa le descarce pe card si tu te plangi...

| Eastwood a răspuns:

E normal sa se descarce asa, daca chiar vrei intra in managerul de aplicatii si dai pe un joc si il muti in memoria telefonului!

| parkour12 a răspuns:

Nu poti schimba locatia, dar poti sa muti aplicatiile din setari la apps dai acolo move to memory sau ceva de genu
Atat am putut sa-ti zic