| Andre_Andreea_1996 a întrebat:

cum trimit muzica prin bluetooth pe telefonul Allview P5 Alldro

Răspuns Câştigător
| oldschoolrom a răspuns:

Intra in Meniu, apoi cauti si intri in ES File Explorer, dupa aceea cauta folderul unde sunt fisiere de Muzica, selectezi o melodie tinand apasat pe ea si iti apare ceva de genul Operatiuni iar mai jos scrie "Share", apesi si gasesti Partajare prim, unde sunt mai multe printre care si Bluetooth, te intreaba "Cerere de permisiune Bluetooth->O aplicatie vrea sa porneasca Bluetooth.Permiteti? Si selectezi pe Da.Dai cautare si selectezi pe cel caruia vrei sa ii trimiti fisierul(muzica). Sper ca ai inteles.

4 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Cum adica cum trimiti? activezi bluetooth si pe telefonul tau vechi si pe cel nou si dupa aia dai de pe cel vechi dai trimitere!
Ce este asa greu?

| Andre_Andreea_1996 explică (pentru AlexElektro1987):

Hihi ...stiu cum se trimit fisiere..nu e asta problema...numai ca pe telefonul acesta nu pot sa trimit melodii..altceva pot

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru Andre_Andreea_1996):

Cum sa nu poti! ce iti arata cand vrei sa trimiti melodii?

| Mitza_Mihai_1993 a răspuns:

Ti apasat pe melodie si iti apare acolo mai multe