| Emma2804 a întrebat:

Buna,cunoasteti careva un program/aplicatie cu care poti suna sau trimite SMS-uri gratuite internationale?happy. Adica prietenul meu are un Galaxy S2, iar eu un Sony Ericsson Vivaz ( U5i ).El mi-a trimis un link,cu o aplicatie dar problema e ca el are Android, iar eu Symbian si aplicatia nu este compatibila. happy Si as vrea o aplicatie care sa se poata folosi si cu Android-ul lui si cu Symbian-ul meubatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Rety_Petry_1992 a răspuns:

Buna, ce zici daca incercati si voi aplicatia skype? big grin merge de minune, atat la chat, cat si la convorbiri vocale / video. Presupun ca iti dai seama ca de obicei acele aplicatii care trimit "moca" mesaje au nevoie neaparat de internet nu?

| Emma2804 explică (pentru Rety_Petry_1992):

Buna,merci ca ai raspuns happy. Uite, noi momentan folosim Yahoo Messenger, pe telefon, pentru ca avem amandoi netul.Dar el mi-a zis de ceva aplicatie numita " viber " ( nu sunt sigura ) prin care ne putem trimite SMS-uri si ne putem suna gratuit happy

| Rety_Petry_1992 a răspuns:

Da este adevarat, insa repet...acele aplicatii sunt dependente de net, fara net nu prea mai ai cum vorbi cu el big grin si cum in Romania nu mai exista la Orange, Vodafone, cosmote optiune trafic full la net ..cam greu..trebuie sa ai un router wireles big grin